В Оршанці відбулися збори військових капеланів

В Оршанці відбулися збори військових капеланів

На базі Головного центру підготовки особового складу протягом трьох днів проходили навчально-методичні збори із військовими священиками (капеланами) та офіцерами з питань військового духовенства Державної прикордонної служби України.

Про це повідомила прес-служба Навчального центру.


Священослужителі різних конфесій, з усіх органів та підрозділів прикордонного відомства прибули до Головного центру, аби вдосконалити діяльность служби духовенства Державної прикордонної служби України.


Відмітимо, що вперше за час існування прикордонного відомства військові капелани зібрались як офіційні працівники Держприкордонслужби. У цьому заході взяли участь майже 50 священослужителів та офіцерів з питань військового духовенства.


Офіційне відкриття зборів розпочалось з міжконфесійної молитви, за участі Голови Синодального Управління військового духовенства Української Православної Церкви Київського Патріархату Митрополита Черкаського і Чигиринського Іоанна та керівника Департаменту Патріаршої курії Української греко-католицької церкви у справах душпастирства силових структур України Єпископа Сокальсько-Жовківського, Михаїла.


В своєму привітальному слові заступник директора Департаменту – начальник управління соціально-гуманітарного та морально-психологічного забезпечення полковник Олег Примаченко подякував священикам всіх конфесій за проведену роботу щодо формування високих духовних та моральних якостей прикордонника та активну громадську позицію.


“Проведення подібних заходів обов’язково сприятиме вирішенню цілого комплексу завдань спрямованих на надання духовної допомоги особовому складу підрозділів Держприкордонслужби”, — підкреслив учасник зборів отець Олександр.


По завершеню зборів кожен священик отримав відповідний сертифікат та сумку військового капелана.

Прочитайте ще:

Залиште коментар