На Черкащині відновив свою діяльність цегельний завод

На Черкащині відновив свою діяльність цегельний завод

Актуальні вакансії охоронників, завантажувачів і відвантажувачів сушарок презентував, днями, під час організованого Кам’янським районним центром зайнятості ярмарку вакансій, місцевий роботодавець Кам’янщини – Жаботинський цегельний завод, який на початку 2017 року відновив свою діяльність. У заході взяли участь 18 безробітних осіб. Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у Кам’янському РЦЗ.

Виконуючий обов’язки директора реконструйованого підприємства Євген Мельничук познайомив присутніх зі специфікою майбутньої виробничої діяльності, перспективами розвитку, зосередив увагу на умовах та графіку роботи, рівні заробітної плати, охарактеризував вимоги до вакантних посад та надав вичерпні відповіді на питання, що виникали в ході спілкування.

«На сьогодні в нас є великі плани на перспективу. Застосування у виробничому процесі новітнього європейського обладнання дозволить виробляти цеглу стандартів світового рівня. З особливою відповідальністю ми будемо стежити за дотриманням технології виготовлення продукції на всіх її етапах. Тому нам потрібні сумлінні працівники, які зможуть забезпечити вдалий старт підприємству та подальшу його діяльність. Згодом ми плануємо розширюватися і набирати більший штат персоналу», – повідомив Євген Мельничук.

На ярмарку вакансій виконуюча обов’язки директора районного центру зайнятості Тетяна Бурдєєва відзначила, що метою проведення таких заходів є максимальне поєднання інтересів роботодавця та населення, а також підвищення обізнаності громадян щодо комплексу соціальних послуг, які надає служба зайнятості.

Пошукачі роботи зацікавилися пропозиціями роботодавців та виявили бажання поспілкуватися з ними індивідуально. За результатами співбесід 5 безробітним видано направлення на працевлаштування.

Наприкінці заходу всі дійшли висновку, що лише спільними зусиллями та взаємовигідною співпрацею досягається необхідний результат.

Прочитайте ще:

Залиште коментар