На Черкащині виявлено вдвічі більше злочинів, пов’язаних з наркотиками, ніж торік

На Черкащині виявлено вдвічі більше злочинів, пов’язаних з наркотиками, ніж торік

Упродовж минулого року вдалося зменшити кількість вчинених особливо тяжких кримінальних правопорушень, тяжких тілесних ушкоджень. Також на території області зменшилася кількість кримінальних правопорушень, вчинених у стані алкогольного сп’яніння. Покращився стан виявлення злочинів у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг. Досягнуто зрушень щодо розслідування кримінальних правопорушень про злочини в сфері земельних правовідносин, упродовж 2017 року до суду скеровано втричі більше обвинувальних актів, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Про це йшлося на координаційній нараді щодо стану законності та протидії злочинності в Черкаській області. Зокрема її організованим проявам і корупції, за наслідками роботи в 2017 році, інформує прес-служба прокуратури в області.

Зберігається тенденція до збільшення кількості виявлених фактів збуту наркотичних засобів та психотропних речовин (241 проти 108 у 2016 році).

 

Упродовж 2017 року викрито 104 корупційних кримінальних правопорушення, у тому числі 66 – тяжких та особливо тяжких. До суду з обвинувальним актом скеровано 102 кримінальних провадження стосовно 79 осіб.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року, значно збільшилася результативність розслідування кримінальних проваджень про кримінальні корупційні правопорушення органами Національної поліції в області. До суду скеровано 44 обвинувальних актів проти 24 за минулий рік.

Окреслено коло проблемних питань, у вирішенні яких правоохоронці повинні вжити першочергових заходів. Зокрема, це додаткові заходи профілактики окремих категорій кримінальних правопорушень, у тому числі злочинів проти життя і здоров’я особи, майнових злочинів, протидія кримінально-караній корупції під час використання бюджетних коштів, привласненні земель тощо.

Під час засідання виступили перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль, голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, перший заступник прокурора області Володимир Павленко, начальник Головного управління Національної поліції в області Валерій Лютий та ін.

Прочитайте ще:

Залиште коментар