На Черкащині взялися зариблювати річки

На Черкащині взялися зариблювати річки

Наприкінці минулого тижня, 27 липня, активісти разом з ГО “Самооборона” та ГО рибалок “Відродження” взялися зариблювати річку Ірклій.

Про це повідомляє Чорнобаївська РДА.

Риба перенесла транспортування нормально та вижила. Зарибок придбано за кошти  добровільних внесків громадян.

Всього у водойми випустили  близько 326 тисяч особин цьогорічки коропа.  З них 42 тисячі штук випущено у водойму села Савківка.

Ця подія – не одноразова акція. Нинішнього року  подібні заходи проводились і в інших населених пунктах району. В селі Великі Канівці проведено зариблення р.Ірклій на 56 тис грн, Ревбинцях – на 6890 грн, Лихолітах – на 20580 грн. Крім рослиноїдних видів риб, запускались і хижі. Так, у ставок села Савківка  минулого року випущено близько 2,5 тисяч особин судака, а нинішнього – 90 кг  щуки.

Слід нагадати, що рибалкам, відпочиваючим та жителям прибережних територій необхідно пiдтримувати належний санiтарний стан водойм,  не залишати на берегах  водойм сміття та iншi вiдходи,  не допускати засмiчення та забруднення водойм та їх берегів.

Для ловлі риби використовувати тільки дозволені засоби та методи рибалки. Категорично забороняється використовувати  сітки, ятері, кулики, павуки, екрани та інші недозволені засоби. Використання їх тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Про це пише Економіка сьогодення.

Прочитайте ще:

Залиште коментар