Нові службові автомобілі передали поліцейським Черкащини

Нові службові автомобілі передали поліцейським Черкащини

Автопарк поліції Черкаської області поповнився 18 сучасними службовими автомобілями Mitsubishi Outlander. Їх сьогодні урочисто передали черкаським поліцейським. Відтепер нові авто допомагатимуть здійснювати патрулювання територіальним підрозділам ГУНП. Про це Економіка сьогодення дізналась у прес-службі ОДА.

Mitsubishi Outlander – екологічно безпечні та мають гібридну силову установку. Їх для Нацполіції закупили на пільгових умовах відповідно до Кіотського протоколу про зміну клімату.

– Реформа Нацполіції продовжується і головне, що вона проходить комплексно, – зауважив заступник голови – керівник апарату Черкаської ОДА Сергій Овчаренко. – Окрім людей та підходів до служби, оновлюється й матеріально-технічна база. Тепер Mitsubishi Outlander полегшуватимуть роботу груп швидкого реагування територіальних підрозділів Нацполіції області. Вони замінять давно застарілі ВАЗ чи УАЗ. Такі поступові оновлення – прекрасна мотивація для наших поліцейських ще краще виконувати свої обов’язки, та свідчення тих змін, які вже зараз відбуваються в країні. Дотримання законності, правопорядку та захист наших громадян – такі вимоги нині ставить перед нами Президент України. І нова поліція продовжує неухильно виконувати свої обов’язки та втілювати амбіційну реформу правоохоронних органів у життя.

Прочитайте ще:

Залиште коментар