На Черкащині з початком виборів в ОТГ проти «батьківщинівців» застосовують «брудні» технології

На Черкащині з початком виборів в ОТГ проти «батьківщинівців» застосовують «брудні» технології

Тільки-но стартувала офіційна виборча кампанія, як на Шполянщині опоненти політичної сили «Батьківщина» запустили в хід «брудні технології». Як повідомляє прес-служба Черкаської обласної парторганізації, загострилася ситуація після обрання головою Шполянської міської виборчої комісії представника від «Батьківщини».  

Так, днями у Шполі «батьківщинівцями» зафіксовано факти очорнення іміджу кандидата у депутати до Шполянської міської ОТГ, голови Шполянської районної парторганізації Володимира Горбача. Невідомі особи заплямували фарбою біл-борди, пов’язані з професійною діяльністю кандидата, та звели наклеп шляхом нецензурних надписів на рекламних бордах.

Крім того, в одній із районних газет з’явилися замовні брудні публікації, спрямовані на дискредитацію політичної партії ВО «Батьківщина» та її лідера Юлії Тимошенко. Таким чином «чорні» піарщики, застосовуючи брудні технології, тиражують брехливу інформацію, обливаючи брудом політичну партію, яка має потужну підтримку серед місцевих мешканців.

Володимир Горбач прокоментував ситуацію, зазначивши, що саме переконливі дії політичної сили та зростаючий рейтинг партії «Батьківщина» серед населення, нездатність протистояти чесній та об’єктивній інформації викликають роздратування в опонентів і вони вдаються до різноманітних брудних технологій, щоб заплямувати «Батьківщину» та її представників в очах громадськості.

«Сьогодні проти партії і особисто проти мене поширюють відверту брехню, а це свідчить про те, що ми рухаємось у правильному напрямку. Тому опоненти, відчувши конкуренцію, намагаються очорнити партію. Ми  готові дискутувати і чесно відстоювати свої позиції, виступаємо за відкритість і прозорість, але не граємо у закулісні і непорядні  ігри», – сказав Володимир Горбач.

Про вищеназвані факти Шполянська районна партійна організація ВО «Батьківщина» повідомила у правоохоронні органи, представники яких виїхали на місце та зафіксували матеріали з ознаками «чорного піару».

Прочитайте ще:

Залиште коментар