На Черкащині – знову форум

На Черкащині – знову форум

26 жовтня на Черкащині пройде регіональний форум «Залучення ресурсів для розвитку територіальних громад». Його організаторами є Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА та Черкаський центр розвитку місцевого самоврядування, що діє за підтримки Програми U-Lead з Європою. Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

Ця масштабна подія збере у Черкасах до 200 представників територіальних громад, фахівців та експертів зі всієї України

Під час Форуму обговорять:

    • можливості розвитку громад після їх об’єднання,
    • використання коштів міжнародних фінансових фондів та державних програм для реалізації розвиткових проектів у громадах,
    • актуальні тенденції залучення фінансування на реалізацію проектів розвитку громад.

Форум організований з метою обміну досвідом, представлення найкращих практик щодо залучення ресурсів для реалізації проектів розвитку територіальних громад, підготовки проектних заявок.

Серед учасників: керівництво області, голови об’єднаних територіальних громад, експерти з питань регіонального розвитку.

Форум проходитиме 26 жовтня з 09.00 до 17.00 в актовій залі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств,установ і організацій (м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 17, 2 поверх).

Прочитайте ще:

Залиште коментар