Водія, що рік тому скоїв ДТП, виїхавши на зустрічну смугу, засудили до штрафу

Водія, що рік тому скоїв ДТП, виїхавши на зустрічну смугу, засудили до штрафу

Золотоніським міськрайоним судом завершено судовий розгляд за обвинуваченням жителя Золотоніського району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 286 КК України, а саме порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому тілесні ушкодження середньої тяжкості. Про це повідомили в Золотоніській місцевій прокуратурі.

У жовтні 2016 року близько 13 години 50 хвилин чоловік, керуючи автомобілем «ЗАЗ-110308» та рухаючись по автодорозі Золотоноша-Вознесенське, від села Богуславець Золотоніського району Черкаської області у напрямку до міста Золотоноша Черкаської області, в порушення вимог лінії дорожньої розмітки 1.1 Правил дорожнього руху України та п. 10.1. Правил дорожнього руху України, перед зміною напрямку руху не переконався, що це буде безпечно для інших учасників руху і не створить небезпек іншим учасникам руху, виконуючи маневр обгону попутних транспортних засобів, пересік дорожню розмітку 1.1 Правил дорожнього руху України виїхав на смугу зустрічного руху, та знаходячись на 1 км + 300 м від повороту у напрямку села Богуславець, Золотоніського району, Черкаської області, допустив зіткнення із автомобілем «ВАЗ-2107» та автомобілем «Fiat – Doblo», які рухались у зустрічному напрямку, по зустрічній смузі руху.

Унаслідок даної дорожньо-транспортної пригоди водій автомобіля «ВАЗ-2107» отримав середньої тілесні ушкодження, що спричинило тривалий розлад здоров’я, у вигляді травми голови з забійними ранами голови, травма правої верхньої кінцівки з переломом правої ключиці, травма грудної клітки з переломом 6-го ребра зліва.

Суд на підставі пред’явленого прокурором обвинувачення засудив порушника правил дорожнього руху до покарання у вигляді штрафу у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Прочитайте ще:

Залиште коментар