На Черкащині чоловік облив бензином своїх дітей

На Черкащині чоловік облив бензином своїх дітей

13 вересня вранці до Тального докотилася чутка, що у селі Мошурів вночі батько облив бензином своїх дітей, хотів підпалити. Люди кажуть, що займання сталося та його швидко погасили ще до приїзду пожежної машини. Про це пишуть «Вісті Черкащини».

– Нормальна сільська сім’я, уже дорослі діти. Кажуть сусіди, що батько того вечора прийшов напідпитку,зачепились словами – от і вийшов конфлікт. У гніві він схопив каністру з бензином, щоб налякати рідних. А що там було насправді сказати не можу, я там не була, – каже місцева жителька.

Як нам стало відомо з неофіційних джерел, подія трапилася близько півночі. На місце події з’їхалися усі екстрені служби, за викликом потерпілих, та жодна з них коментувати, що сталося вночі у Мошурові навідріз відмовляється. Голова сільської ради Наталія Пономаренко також заперечує: «Хто вам таке сказав. Нічого не чула, нічого не бачила».

– До районної лікарні цієї ночі пацієнти з опіками не поступали, – коментує головний лікар Олег Солодько. Служба екстреної медичної допомоги цієї ночі надавала невідкладну допомоги 19-літній дівчині із Мошурова з опіками першого ступеня. Від госпіталізації вона відмовилася, так само, як і мати сімейства зі значними побоями.

У прес-службі поліції Черкаської області повідомили, що про інцидент не чули.

Залиште коментар