На Черкащині голова райради у робочий час агітував за Ляшка, – ОПОРА

На Черкащині голова райради у робочий час агітував за Ляшка, – ОПОРА

Під час візиту кандидата в Президенти України Олега Ляшка на Черкащину за нього агітував чинний голова Драбівської районної ради Володимир Дзега у свій робочий час, що заборонено законом. Ймовірно на цей момент він також не перебував у відпустці. Представники ОПОРИ звернулись до поліції з метою перевірки факту можливого порушення законодавства. Про це повідомляє сайт “ОПОРИ“.

Лідер Радикальної партії 31 січня провів зустрічі з виборцями у Драбові та Золотоноші. Також побував у Золотоніській центральній районній лікарні. Так, під час першої зустрічі у актовій залі будинку культури у Драбові, Олег Ляшко виступив з різкою критикою чинного Президента. Також Ляшко пообіцяв радикальні зміни в країні у разі його перемоги на виборах. Зокрема, знизити ціни на газ та медикаменти, збільшити зарплати тощо. Ляшко закликав голосувати за нього та не вірити рейтингам, що публікуються.

Варто зазначити, що керував агітаційним заходом, зустрічав гостей на вході в будинок культури, оголошував вихід на сцену кандидата, вручав подарунки та у промові агітував за Олега Ляшка чинний голова Драбівської районної ради Володимир Дзега. Під час оголошення виступу Володимир Дзега також наголосив, що переконаний у перемозі лідера Радикальної партії на виборах Президента. Варто зазначити, що він є безпартійним, а на виборах до районної рад балотувався першим номером у списку Радикальної партії.

Голова Драбівської районної ради постійно супроводжував Олега Ляшка під час візиту. Разом вони заходили до приміщення райдержадміністрації та давали інтерв’ю ЗМІ, що супроводжували лідера Радикальної партії.

На правах анонімності представник Драбівської районної ради повідомив спостерігачам, що Володимир Дзега у відпустці на момент візиту Олега Ляшка не перебував. Активна підготовка до заходу за його участі і сам захід тривали орієнтовно з 10:30 до 14:30. Представники ОПОРИ звернулись до поліції з метою перевірки факту можливого порушення законодавства та в разі, якщо це мало місце притягнути до відповідальності винних осіб.

Залиште коментар