Окремі класи і школи у Черкасах зможуть закривати на карантин по грипу

Окремі класи і школи у Черкасах зможуть закривати на карантин по грипу

З метою запобігання поширення епідемії респіраторних захворювань та грипу серед населення міста, місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради сьогодні на засіданні ухвалила рішення рекомендувати департаменту освіти та гуманітарної політики та керівникам навчальних закладів повністю або покласово призупиняти навчальний процес за умови відсутності 20 відсотків і більше від загальної кількості учнів із причини захворювання на грип та ГРВІ.

Головуючий на засіданні – заступник міського голови – перший заступник голови комісії Ігор Волошин наголосив, що міська влада, керівництво шкіл має оперативно та своєчасно реагувати на зазначену ситуацію з захворюваністю дітей.

– Здоров’я дітей є найважливішою цінністю, тому ми діємо насамперед в інтересах дитини. Зважаючи на стрімке поширення вірусу грипу та ГРВІ, вважаю за доцільне батькам, педагогам, керівникам шкіл та відповідному департаменту з максимальною увагою ставитись до будь-яких змін у самопочутті школярів. Оскільки відома істина про те, що легше попередити хворобу, ніж потім усувати наслідки, особливо актуальна в призмі дитячого здоров’я. Переконаний, що педагоги шкіл зможуть організувати навчальний процес у школах належним чином, аби така вимушена перерва у навчанні – після – була компенсована додатковими уроками чи завданнями, – відзначив Ігор Володимирович.

Як повідомив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник за останній тиждень у місті захворіло на грип та ГРВІ майже 2,1 тисяча осіб, з них – більша половина – діти.

Викликає занепокоєння, що захворювання на грип і ГРВІ має тенденцію до зростання. Цьому сприяють і нестійкі погодні умови. А також – ігнорування обов’язкових щеплень.

Приміром, з початку епідеміологічного сезону в місті було щеплено загалом лише 870 осіб, що, звісно, аж ніяк не відповідає необхідному рівню належних профілактичних заходів.

При цьому головний медик міста наголосив, що у лікувальних закладах Черкас є достатня кількість належних вакцин.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Залиште коментар