На Черкащині готуються до сезону полювання на пернату дичину

На Черкащині готуються до сезону полювання на пернату дичину

10 серпня на Черкащині відкриють сезон полювання на пернату дичину. Про це повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

У Черкасах відбулася нарада з користувачами мисливських угідь області та мисливствознавцями держлісгоспів. Управління лісового та мисливського господарства представляв головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка, від Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА була присутня заступник начальника Людмила Довга, від головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області – головний спеціаліст Олена Соколова.

На початку засідання розглянули результати обліку пернатої дичини в мисливських угіддях області Як зазначив Володимир Рибалка, результати отриманого обліку пернатих дозволяють проводити полювання в цьогорічному мисливському сезоні. Наразі здійснюється розрахунок пропускної спроможності мисливських угідь (кількість мисливців, яких може прийняти на полювання кожне мисливське господарство за сезон та в кожен день полювання).

Залиште коментар