На Черкащині оштрафували керівника АЗС

На Черкащині оштрафували керівника АЗС

Державною екологічною інспекцією Центрального округу проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства автозаправних станцій ТОВ «Укр-Петроль».

Про це у “Фейсбук” повідомив начальник управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков.

За наслідками перевірки, складено акт, яким зафіксовано порушення ст. 51 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» -відсутність розділу ОВНС робочого проекту на господарську діяльність та комплексного експертного звіту (висновку) та висновку екологічної експертизи.

Пунктом 4 ч. 3 ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» унормовано, що друга категорія видів планованої діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля, включає поверхневе та підземне зберігання викопного палива чи продуктів їх переробки на площі 500 квадратних метрів і більше або обʼємом (для рідких або газоподібних) 15 кубічних метрів і більше.

Відносно керівника ТОВ «Укр-Петроль» складено протокол за відсутність документа дозвільного характеру – висновку з оцінки впливу на довкілля. Притягнення до адміністративної відповідальності за порушення норм ч. 1 ст. 164 ч. КУпАП проводиться в судовому порядку.

Черкаський районний суд виніс постанову, якою визнав керівника ТОВ «Укр-Петроль» винним у вчиненні правопорушення, застосувавши заходи реагування у вигляді стягнення штрафу у розмірі 17000 грн.

Залиште коментар