На Черкащині пенсіонерка ледь не розпрощалася з життям через паї

На Черкащині пенсіонерка ледь не розпрощалася з життям через паї

75-річну Ганну Шимко із села Домантове Золотоніського району побили до півсмерті. Напад здійснили двоє місцевих жителів. Про це пишуть «Вечірні Черкаси».

Ганну Шимко ледь не вбили рецидивісти. Нападники сподівалися забрати плату за 4 паї.

– Один із них щойно прийшов із тюрми, а другий був умовно засуджений, – розповідає сільський голова Домантового Віктор Білялов. – Я знав, що на волі вони не затримаються, – каже Віктор Олексійович. Потерпіла – 75-річна Ганна Шимко жила самотньо. Чоловік у неї помер. Дітей не було. До баби Ганни вхожа була баба одного з нападників. Вона знала, де лежать гроші й була навідницею. Грабіжники сподівалися, що бабуся вже отримала гроші за 4 паї, власницею яких вона є. Однак прорахувалися. Жінку били нещадно й вимагали показати схованку із грошима. Покинули, коли зрозуміли, що грошей у неї справді немає.

Віктор Олексійович каже, що до жінки, яка голосила, збіглися сусіди.

– Викликали поліцію і «швидку». Ганну Шимко відправили до Золотоніської районної лікарні. Поліція відразу провела обшуки в будинках грабіжників. Я не знаю, якою була роль службового собаки, бо поліція пише, що саме він вивів на слід нападників. Але вони були без масок і баба відразу впізнала їх. В їхніх хатах знайшли закривавлений одяг. Зараз обидва чекають суду в золотоніській камері попереднього ув’язнення. З обома чоловіками я мав клопіт. Вони або попадалися на крадіжці, або на хуліганських діях.

Зловмисники у вчиненому зізналися. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до дванадцяти років із конфіскацією майна.

Загрози життю потерпілої Ганни Шимко немає. За словами сільського голови її в лікарні провідують родичі.

Залиште коментар