На Черкащині поліцейські перевіряють дотримання карантинних обмежень

На Черкащині поліцейські перевіряють дотримання карантинних обмежень

Поліція здійснює профілактичні та роз’яснювальні заходи на території області. У випадку виявлення порушень, до порушників будуть вжиті заходи реагування згідно із чинним законодавством.

Як відомо, на території країни до 3 квітня введено ряд обмежувальних заходів. Обмежено міжміські та міжобласні перевезення. Обмежено кількість пасажирів для перевезення в громадському транспорті міського сполучення. Тимчасово призупинена робота закладів торгівлі, ринків, закладів громадського харчування (за винятком продуктових та господарських магазинів та аптек), торговельно-розважальних центрів та інших закладів розважальної діяльності.

Поліція працює в посиленому варіанті несення служби. Поліцейські роз’яснюють представникам суб’єктів господарювання про необхідність неухильного дотримання карантинних заходів. Проте у випадку виявлення порушень, до порушників будуть вжиті заходи реагування згідно із чинним законодавством.

Нагадуємо, Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). Відповідно до Закону, посилено відповідальність за порушення норм передбачених статтею 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення та статтею 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

Про це інформує сектор комунікації поліції Черкаської області.

Залиште коментар