На Черкащині реформують прокуратуру та скоротять прокурорів

На Черкащині реформують прокуратуру та скоротять прокурорів

Найближчим часом відбудеться реформування органів прокуратури Черкаської області. Також на працівників чекає скорочення. Про це в ході пресконференції розповів прокурор області Олександр Воронін, пише zmi.ck.ua.

“Вже багато на сьогоднішній день сказано про реформування органів прокуратури. Наголошую, що вона триває, безпосередньо у органів прокуратури Черкаської області вона почнеться найближчим часом. На всіх працівників чекає атестація з подальшою можливістю призначення новоствореними органами прокуратури, також відбудеться відбір нових спеціалістів. Також хочу запевнити, що 2020 рік, зокрема щодо напрацювань, має відрізнятись від попереднього 2019 року”,- наголосив прокурор.

Крім того розповів, як проходитиме процес скорочення та призначення на посади.

“Скорочення в органах прокуратури відбудеться, також відбуватиметься перепризначення, за результатами атестації, перевірки знань, вони будуть рекомендуватися на адміністративні посади”,- прокоментував Олександр Воронін.

Також він додав, що в прокуратурі створять адміністративну комісію, яка вирішуватиме чи відповідатиме людина тій чи іншій посаді. За її результатами ухвалюватиметься рішення щодо призначення на керівні посади.

Залиште коментар