На Черкащині школярі побудували нові домівки для птахів

На Черкащині школярі побудували нові домівки для птахів

До Міжнародного дня птахів, який відзначають щороку 1 квітня, учні шкільного лісництва Балаклеївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2 разом із смілянськими лісівниками змайстрували 20 шпаківень. Новенькі будиночки для птахів діти розвісили в урочищі «Теклінська дача», що знаходиться в межах Смілянського лісництва Смілянського лісгоспу. Саме тут лісівники створюють екологічну стежку, яку, невдовзі, зможуть відвідати всі охочі. Про це повідомляє прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Долучилися до цієї гарної справи й вихованці В’язівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Понад тридцять школярів 5-9 класів готувалися до прильоту пернатих упродовж зими, змайструвавши затишні годівнички й шпаківні. Домівки для птахів школярі розвісили у лісовому масиві Городищенського лісництва і тепер з нетерпінням чекають на пернатих господарів.

Смілянські лісівники, в свою чергу, підтримали бажання дітей допомагати птахам та провели для них майстер-клас із виготовлення шпаківень, а також наочно показали, як правильно розміщувати на деревах пташині будиночки й розповіли про значення пернатих у природі. Адже саме птахи є незамінними помічниками у боротьбі зі шкідниками лісових насаджень. Не дарма ж їх так і називають – санітари лісу.

Своїм прикладом школярі показали, як можна турбуватися про ліс і дбати про його пернатих мешканців. На цьому вони планують не зупинятися, а й надалі брати активну участь у лісівничих справах.

Залиште коментар