На Черкащині започаткували літературний конкурс ім. Василя Захарченка

На Черкащині започаткували літературний конкурс ім. Василя Захарченка

Із метою заохочення професійних і непрофесійних літераторів Черкащини до написання прозових творів малих форм (оповідання, новела, художній нарис, шкіц і т.д.) гуманістичного україноцентричного змісту і з метою пошанування визначного українського письменника-прозаїка, лауреата Шевченківської премії Василя Івановича Захарченка (1936 – 2018). Черкаська обласна письменницька організація та Черкаська обласна організація НСЖУ з 1 липня 2019 року започатковують щорічний обласний літературний конкурс новелістичних творів імені Василя Захарченка.

Про це повідомив літературознавець, голова Черкаської письменницької організації Володимир Поліщук, пише dzvin.news.

Термін подання творів на конкурс – до 1 жовтня. З 1 жовтня до 1 листопада журі конкурсу, сформоване з професійних письменників Черкащини, знайомиться, аналізує подані на конкурс твори й визначає переможця (переможців). Нагородження – до 13 січня – дня народження Василя Захарченка.

Мова творів, які подаються на конкурс, українська. Посмертно премія не присуджується. Переможцем цього конкурсу можна стати неодноразово.

Переможцю конкурсу вручається диплом і грошова винагорода, а твір-переможець (переможці) публікується в журналі «Холодний Яр» або в газеті «Черкаський край».

Залиште коментар