На Черкащині запрацює перший мобільний аптечний пункт

Проєкт мініаптеки на колесах запровадили на базі обласного підприємства “Фармація”. Вже 8 лютого автівка з необхідними ліками поїде першим маршрутом до Мошнівської громади.

– Більш ніж половина сіл області не мають аптечних пунктів. Людям доводиться їздити в центр громади, або й до найближчого міста. Це не зручно, а дехто взагалі не має можливості. Тому ми вирішили запровадити такий проєкт і доставити ліки в села громади, де немає аптек, – розповіла директорка підприємства Валентина Ніколенко.

424678462_700335958942667_3621078179665067947_n

Вона зауважує, що наприкінці минулого року Уряд врегулював діяльність мобільних аптечних пунктів. Першими ліцензію отримало підприємство в Харківській області, а другими в Україні цей проєкт запровадили на Черкащині.

Фактично це – автівка з необхідним обладнанням для правильного зберігання препаратів і, звісно ж, самі ліки.

– Ми вже розробили 8 маршрутів. Перший розпочнемо 8 лютого у Мошнівській громаді (Тубільці-Первомайське-Хрещатик-Березняки-Шелепухи-Кумейки). Далі – на Золотоніщину. Люди зможуть отримати рецептурні ліки й ті, що відпускаються без рецепта, також – препарати за програмою “Доступні ліки”. Ми співпрацюємо з медичними закладами, керівництвом громад, аби максимально розповсюдити інформацію і люди могли скористатися послугами мініаптеки, – додала Валентина Ніколенко.

За інформацією Черкаської облради

Залиште коментар