На черкаське колесо огляду піде більше грошей, ніж планували

На черкаське колесо огляду піде більше грошей, ніж планували

Кошти, виділені «Дирекції парків», планується перерозподілити для збільшення зарплат працівників підприємств-підрядників. Про це під час прес-конференції в понеділок повідомив керівник цього підприємства Володимир Стойко, інформує “Прочерк“.

– За допомогою секретаря міськради Черкас Ярослава Нищика вдалося прискорити підвищення кошторисної заробітної плати, – пояснив пан Стойко. – Це питання було досить болюче, тому що «Дирекція парків» на сьогодні має вже два готових проекти, за якими ми в квітні могли б уже почати роботи. Але жоден підрядник на кошторисну заробітну плату 3200 гривень не погоджувався. Уже проголосовано нову суму кошторисної зарплати – 6900 грн. В цьому є і плюси, і мінуси. З одного боку, роботи виконуватимуться більш якісно і відповідатимуть тим цінам, які існують. З іншого, – ті проекти, які вже були готові (облаштування оглядового майданчика парку «Сосновий бір» за рахунок обласної субвенції і будівництво майданчика під колесо огляду), тепер доведеться коригувати.

Володимир Стойко також додав, що колесо огляду вже готове і зберігається у Вінниці.

– Як тільки ми розв’яжемо питання з коригуванням проекту (можливо, буде також і тендерна процедура), ми розпочинаємо встановлення цього атракціону, – підсумував пан Стойко.

Прочитайте ще:

Залиште коментар