На чотирьох прогонах мосту через Дніпро вже уклали шар асфальту

На мосту через річку Дніпро біля Черкас будівельники 1 жовтня продовжили роботи із влаштування нижнього (вирівнюючого) шару асфальтобетонного покриття. Про це повідомляє прес-служба САД в Черкаській області.

1 жовтня було влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття на чотирьох прогонах мосту. Крім того, вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття вже влаштовано на підходах до мосту на перехідних плитах.

Працівники підрядної організації ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» завершують роботи із нанесення шару гідроізоляції на нову монолітну бетонну плиту.

На мосту також завершено встановлення всіх металевих оцинкованих воронок у водовідвідні труби для відведення опадів з проїжджої частини мосту. Закінчено роботи з укладання нового бордюрного каменю та деформаційних швів на правій стороні мосту. Завершується розбирання бордюрного каменю, завершено очищення тротуару від старого асфальтобетонного покриття з лівої сторони мосту.

Також продовжуються роботи з піскоструменевого очищення металевих поверхонь ферми мосту від старої фарби та іржі. Проводиться ґрунтування металевих елементів прогонових будов ґрунтом, що наповнений цинком, для їх захисту від корозії.

Залиште коментар