У Черкасах продовжуються роботи з підготовки до опалювального періоду

У Черкасах продовжуються роботи з підготовки до опалювального періоду

Як повідомили у департаменті жилово-комунального комплексу Черкаської міської ради, на сьогодні Черкаською ТЕЦ завершено четвертий етап гідравлічних випробувань та здійснюються  роботи з ліквідації поривів. За результатами гідровипробувань виявлено 75 поривів, з яких 72 – ліквідовано.

Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.

У ході підготовки до опалювального сезону 2017-2018 рр. КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» виявлено 212 поривів (зокрема, 27 – відомчих) з них 174 ліквідовано (в тому числі 14 відомчих).

Службами утримання будинків підписано акти та паспорти готовності до осінньо-зимового періоду в теплових інспекціях по всіх будинках, заготовлено 350 тонн піщано-соляної суміші. КП «Придніпровська СУБ» заповнено всі 287 системи опалення, по КП «Соснівська СУБ» з 396 будинків заповнено 134.

У КП “Черкасиводоканал”  проінформували, що  вже завершили підготовку об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
На сьогодні департаментом ЖКК  Черкаської міської ради виконано поточний ремонт майже 31 тис. кв.м. асфальтного покриття. До початку зими планується виконати ще 34 тис. кв.м. А також  – подано заявку на закупівлю послуг з утримання вулично-дорожньої мережі (в т.ч. зимове утримання), торги будуть завершені до кінця жовтня 2017 року.

 

Залиште коментар