На День міста у Черкасах виступлять “Антитіла”

На День міста у Черкасах виступлять “Антитіла”

14-15 вересня у Черкасах у межах дня святкування Дня міста відбудеться родинний науково-розважальний фестиваль «Мрія-Фест», який проведуть за підтримки Черкаської міської ради в Долині троянд.

Про це повідомляє “Інфоміст”.

Захід передбачає низку активностей для черкасців і гостей міста: польоти на повітряних кулях, спортивно-розважальні локації, наукові експерименти для дорослих і дітей, а також дводенну музичну сцену, яка тішитиме фестивальників якісною музикою від гуртів початківців до всеукраїнсько відомих виконавців, серед яких і улюблений серед черкасців гурт «Антитіла».

Так, перший день, 14 вересня, організатори «Мрія-фест» уже охрестили Рок-днем. Гітарними рифами та ударним вокалом відкриють сцену молоді гурти The Sixsters, The Frunk. Точно подивує своїми піснями всіх рок -гурт Біла Вежа. А надвечір усе місто запалить хедлайнер концерту – відомий гурт «Антитіла».

А вже 15 вересня на «Мрія-Фест» відбудеться Хіп-хоп-день. Музична сцена цього дня наповниться виконанням репера-черкащанина Freel. Відриватимуться і даруватимуть свої треки також Navka, XАС та Ivan Navi. – Як і минуло річ, ми спеціально розділили сцену на два дні й на два музичні напрямки, даємо можливість виступити на День міста й на фестивалі як гуру української сцени, так і початківцям, аби ті могли зростати професійно й вчитися у кращих взаємодіяти з публікою і безперешкодно ділитися з нею своєю музикою та її баченням.

До всього, на музичній сцені «Мрія-Фесту» відбудеться вручення сертифікату переможиці проекту «Голос міста Черкаси», аби містяни ще раз могли переконатися, який голос для міста обрали цьогоріч і що нам усім таки є чим пишатися. Нагадаю, вхід на фест – вільний, тож чекаємо всіх на святкуванні Дня міста! – коментує організаторка «Мрія-Фесту», громадська активістка Ірина Хорошаєва.

 

Залиште коментар