За добу рятувальники 10 разів гасили пожежі сухої трави (відео)

За добу рятувальники 10 разів гасили пожежі сухої трави (відео)

28 серпня рятувальники Черкащини 10 разів виїжджали на ліквідацію пожеж сухої трави та сміття. Найбільшої шкоди вогонь завдав Черкаському та Канівському районам.

Про це повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Черкаській області.

Так, у селі Вергуни, на відкритій території сталося загорання сухої трави та очерету, що швидко поширилося на площу 5 га. Для боротьби з вогнем до місця події оперативно прибули рятувальники 1-ї державної пожежно-рятувальної частини та аварійно-рятувального загону з міста Черкаси, а також пристосована для пожежогасіння техніка СКП «Райліс» і СТОВ «Степанки». Боротьба з вогнем тривала майже 12 годин. Повністю ліквідувати пожежу вогнеборцям вдалося лише о 05:30 наступного дня.

Ще одна масштабна пожежа цього дня виникла в адміністративних межах Степанецької об’єднаної територіальної громади, у селі Мартинівка.

На боротьбу з вогнем, що охопив суху траву на площі 2,5 гектари та лісову підстилку на площі 500 м.кв., прибули канівські вогнеборці, а також місцеві пожежні команди із сіл Синявка та Мартинівка. Водночас, у відповідності до плану реагування на місце події були залучені пожежна команда із Степанецького лісництва та добровольці ТОВ «НВФ «Урожай». Ліквідація пожежі тривала близько трьох годин. Завдяки професійним діям рятувальників, вдалося швидко локалізувати пожежу і запобігти поширенню вогню на лісовий масив.

Аналогічні пожежі сухої рослинності, які охопили загальну площу 7 гектарів, цього дня виникли у Черкаському, Золотоніському, Лисянському та Звенигородському районах.

Водночас від вогню пожеж сухостою постраждали міста Черкаси, Шпола та селище Маньківка. Причиною всіх пожеж стало необережне поводження з вогнем.

Залиште коментар