На дорогах області використали майже 100 тонн протиожеледної суміші

На дорогах області використали майже 100 тонн протиожеледної суміші

За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка дорожнього покриття автодоріг загального користування для ліквідації ожеледиці та її недопущення проходила ввечері 23 січня та вночі 24 січня проходила у більшості районів Черкаської області та на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса, пише Економіка сьогодення

Загалом, за добу було використали майже 100 тонн протиожеледної суміші. Для недопущення ожеледиці, протиожеледною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та круті повороти автодоріг за основними напрямками руху.

Впродовж доби до обробки асфальтового покриття на автодорогах області залучалося 9 піскорозкидувачів, 1 автогрейдер та 7 навантажувачів, у дорожніх роботах брали участь понад 30 автодорожників. Вранці 24 січня у черговому режимі роботи перебували 72 одиниці техніки та 103 працівники ДП «Черкаський облавтодор».  24 січня роботи з ліквідації ожеледиці продовжуються.

Станом на ранок 24 січня проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах загального користування Черкаської області.

У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом.

Прочитайте ще:

Залиште коментар