Виробництво хімічної продукції збільшилося на Черкащині

Виробництво хімічної продукції збільшилося на Черкащині

У 2016р. порівняно з 2015р. індекс промислової продукції в області становив 106,3%. Про це інформує прес-служба ГУ статистики у Черкаській області, пише Економіка сьогодення.

Зокрема, зростання зафіксовано у машинобудуванні у 1,5 раза, на підприємствах з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції – на 26,2%, у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 19,5%, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 5,9%, у виробництві основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів, а також на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв – на 3,3%.

Водночас спостерігався спад у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності на 25,6%, у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 6,4%, у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 4,9%, у добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 2,8%.

Залиште коментар