На Драбівщині освятили новий храм

На Драбівщині освятили новий храм

10 червня єпископ-помічник Київської архієпархії УГКЦ Йосиф (Мілян) у селі Мехедівка, що на Драбівщині, звершив чин освячення нового греко-католицького храму.

 

Про це інформує “Прочерк” з посиланням на прес-службу Київської архієпархії Української греко-католицької церкви.

У Михедівці архиєрея зустріли парафіяни громади та священики Черкащини на чолі з парохом храму Успіння Пресвятої Богородиці, протопресвітером Черкаським о. Юрієм Голоднюком.

Перед початком архиєрейської Божественної літургії владика Йосиф очолив чин освячення нового храму. Співом та прислугою супроводили молитву брати-семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

Під час проповіді владика згадав про те, що колись Черкащина постраждала від геноциду 1932-1933 рр., коли на цих теренах люди вмирали від штучного голоду.

«Сьогодні в Євангелії говорилося про Хліб, про особливий Хліб! Хліб як завдаток вічного життя, Хліб як Тіло Христове. Очевидно ці терени пережили нестачу хліба. Старші люди добре знають, що таке бути голодним… Бо мільйони українців згинули у страшному голодоморі 30-х років. Але і мільйони українців гинуть духовно сьогодні лише через те, що мають нагоду споживати Хліб Небесний – Тіло Христове, щоби жити вічно, і не користають з цього. Нічого для нас не коштує абсолютно усвідомити і визнати Бога своїм паном, своїм початком і кінцем – Альфою і Омегою», – наголосив архієрей.

Прочитайте ще:

Залиште коментар