На Драбівщині водії ремонтують трасу власноруч

На Драбівщині водії ремонтують трасу власноруч

Водії самі зібрали будбригаду, спорудили робочий інструмент і зібрали по селищу матеріал для ремонту, районна влада з ремонтом не допомагає

Стомившись чекати милості від шляховиків, водії в Черкаській області самі вийшли латати трасу. Інструмент – саморобний, будматеріал – в основному бита цегла. Але навіть такий кустарний ремонт, впевнені водії, врятує їхні машини від нескінченних поломок. Про це повідомляє “Сегодня“.

Дороги немає, є напрямок: із Золотоноші на Полтаву і Харків. Володимир везе пасажирів по цій ділянці в 15 кілометрів мінімум годину. Сергій возить зерно на 30-тонному КАМАЗі. Каже, машина часто потрапляє на СТО. У Олександра вдома такий же зерновоз. Але водій втомився скаржитися і почав діяти.

Самі зібрали будбригаду. Спорудили робочий інструмент і зібрали по селищу матеріал для ремонту. Районна влада з ремонтом не допомагає.

Раніше виконуючий обов’язки глави “Укравтодору” Славомир Новак повідомив, що будівництво платних доріг в Україні може початися не раніше ніж через 3 – 4 роки.

Новак запропонував змінити законодавство про концесію. Пропозиції на цю тему вже готові, зазначив в.о. глави “Укравтодору”.

“По-перше, нам потрібні зміни в закон про концесію, і разом з транспортним комітетом ми їх напрацювали. Нинішній закон не дозволяє втілити ідею будівництва платних доріг”, – сказав Новак

Прочитайте ще:

Залиште коментар