На Кам’янщині відкрито Центр безпеки громадян

На Кам’янщині відкрито Центр безпеки громадян

7 серпня 2017 року у селі Баландине Кам’янського району відкрито новий сучасний Центр безпеки громадян, повідомили онлайн-газеті Новини Черкас у виконавчому апараті обласної ради.

Участь у заходах разом з керівництвом Державної служби з надзвичайних ситуацій, управління ДСНС в Черкаській області, представниками місцевих органів влади та громадськості взяв перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко.

Як відзначив Валентин Петрович, створення Центру за сучасними вимогами та європейськими стандартами є початком реформування системи цивільного захисту громадян. Відкриття установи дозволить істотно покращити рівень безпекового захисту мешканців одразу в населених пунктах Баландинської, Тимошівської та Коханівської сільських рад, в загальному більше 3 тисяч осіб.

Користуючись нагодою, Валентин Тарасенко за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток села та з нагоди відкриття центру вручив сільському голові села Баландине Миколі Моцару та головному інспектору Кам’янського осередку управління ДСНС Віталію Билині Почесні грамоти обласної ради.

Очільник села привітав односельців та всіх присутніх з цією подією та розповів, що в Центрі працюватиме особовий склад із 6 осіб. У новій будівлі обладнано побутову кімнату для чергування, душову кабіну, котельню для обігріву всього приміщення, в тому числі, і там, де паркується автомобіль. У подальшому планується, що до Центру увійдуть підрозділи швидкої медичної допомоги та поліції.

Заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький, який взяв участь в урочистому відкритті Центру, зазначив, що відтепер послуги, які має надавати Державна служба з надзвичайних ситуацій, завдяки зусиллям та підтримки влади різних рівнів, стануть максимально наближеними до громадян.

Він висловив вдячність усім, хто долучився до створення Центру безпеки, та запевнив, що для особового складу в подальшому проведуть відповідне навчання задля вдосконалення їх професійної майстерності.

Прочитайте ще:

Залиште коментар