На Катеринопільщині місцеві жителі смажать шашлики під газопроводом

На Катеринопільщині місцеві жителі смажать шашлики під газопроводом

У Луківці, що на Катеринопільщині мешканці розводять вогнище під потужним газопроводом. Не хочеться іронізувати на тему непереможності нашого народу, але життя примушує. Усі логічні доводи, аргументи безсилі проти звичок людей. От звикли вони палити очерет, траву, розводити багаття, де заманеться, то жодними штрафами не залякаєш, пише “Вісті Черкащини”.

− Приїхала на вихідні до рідної Луківки, пішла прогулятись до річки, − каже киянка Марія Тараненко. − І здивувалась. Ну, хай, уже пташок, тварин не шкодують, а то вже останні краплі інстинкту самозбереження втрачають. Розпалюють багаття під газовою трубою, біля якої навіть прохід, проїзд, і стоянка за 350 метрів заборонені. Ну, що зробиш, якщо в руках опинились сірники і дуже вже кортить щось підпалити? Як діти малі, чесне слово.

– Німці, коли тягли цей газопровід, то навіть не підозрювали, що під ним будуть шашлики смажити, а зверху по трубі ходитимуть, як по мосту, з одного берега Тікича на другий. Наївні, треба було огородити сталевими гратами всі підходи, ще й струм підвести, – додає Марія Тараненко.

Прочитайте ще:

Залиште коментар