На Христинівщині завершують ремонт мосту

На Христинівщині завершують ремонт мосту

У Христинівському районі біля села Сичівка підходить до завершення реконструкція шляхопроводу. Про це інформують у САД у Черкаській області.

На міжнародній автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 520+101 у Христинівському районі біля села Сичівка підходить до завершення реконструкція шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього.

Вже завершено влаштування асфальтобетонного покриття на прогоновій будові мосту. Наразі влаштовується металеве бар’єрне та перильне огородження на прогоновій будові мосту, влаштовуються водовідвідні лотки. Проводиться укріплення конусу шляхопроводу, відсипання узбіччя.

На підході до шляхопроводу зі сторони Вінниці завершено влаштування трьох шарів асфальтобетонного покриття, влаштовано нові автопавільйони для очікування громадського транспорту, тротуари.
На підході до шляхопроводу зі сторони Умані влаштовано середній шар асфальтобетонного покриття, влаштовуються водовідвідні та прикромочні лотки, приводяться роботи із відсипання узбіччя.
Роботи з побудови нової конструкції шляхопроводу продовжуються.

На період виконання робіт з реконструкції шляхопроводу, проїзд по штучній споруді закрито для усіх видів транспорту. Рух автотранспорту скеровано тимчасовою об’їзною дорогою з асфальтобетонним покриттям, яку влаштовано поруч. На ній влаштовано тимчасовий залізничний переїзд через залізницю, який освітлюється вночі, має шлагбаум та семафор.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, перенесення ліній електропередач, влаштування штучного освітлення мосту. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки. Роботи з реконструкції шляхопроводу будуть завершені у 2019 році.

Частина автодороги державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка у межах Черкаської області є частиною транснаціонального транспортного коридору «GO Highway».
Служба автомобільних доріг у Черкаській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт. А також закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом, дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів. Будьте уважними та взаємоввічливими.

Залиште коментар