У Черкасах жінка сплатить штраф за прогулянку доньки по даху будівлі

У Черкасах жінка сплатить штраф за прогулянку доньки по даху будівлі

18 жовтня Соснівський районний суд міста Черкаси застосував до 35-річної місцевої жительки адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 850 гривень за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків. Про це повідомляє прес-служба Соснівського районного суду.

Як зазначено в постанові суду, протокол про адміністративне правопорушення на жінку було складено в кінці серпня цього року за те, що вона неналежно виконувала свої батьківські обов’язки стосовно 8-річної доньки, яка бігала по даху замкнутої недобудованої будівлі без нагляду дорослих.

Відповідальність за неналежне виконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей передбачене частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, де визначено, що ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відтак, за наведених у постанові обставин, суд дійшов висновку, що вина жінки доведена належними доказами, в її діях вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого частино 1 статті 184 КУпАП, в зв’язку з чим необхідно застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 850 гривень.

Залиште коментар