На “КіноШоті” покажуть близько 60-ти кінострічок

На “КіноШоті” покажуть близько 60-ти кінострічок

Вчора у Черкасах відбулася прес-конференція організаторів кінофестивалю “Кіношот”. Про це повідомляє кореспондент ПРО ГОЛОВНЕ. 

Організатор заходу Сергій Костенко розповів про кількість фільмів-учасників фестивалю та зазначив, що у цьому році, через величезну кількість фільмів, понад 60, вирішили зменшити кількість так званих “розважальних заходів”, а сконцентрувати увагу відвідувачів на кінопродуктах:

У цьому році надійшло багато фільмів, чимала кількість з яких не англійською мовою, а саме : французською, ісландською та португальською. Ми вирішили зробити експеримент і переклали всі стрічки на українську. Перекладали найкращі спеціалісти Києва. Буде цікаво.

Під час конференції співорганізатор заходу, голова оргкомітету фестивалю Вікторія грабович зазначила:

Захід буде проходити в двох локаціях: обласний краєзнавчий музей і Долина троянд. Хочемо показати близько 60 фільмів. Вражати відвідувачів кінофестивалю будемо конкурсною міжнародною програмою, анімаційною програмою та національним конкурсом. Плануємо показати багато документальних фільмів. У суботу в музеї весь день будуть покази про життя на Сході, це 12 короткометражних фільмів.

Ознайомитися із програмою кінофестивалю кіношот можна у нашому матеріалі. 

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар