На Корсунщині відбулись профорієнтаційні заходи для учнівської молоді

На Корсунщині відбулись профорієнтаційні заходи для учнівської молоді

Днями фахівець Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості Наталія Самойленко спільно з представником районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольгою Дяченко завітали до літнього оздоровчого пришкільного табору ЗОШ №1. Діти активно брали участь у конкурсах, з азартом відгадували загадки та продемонстрували глибокі знання професій. Про це повідомляють у прес-службі Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості.

Проведення таких заходів сприяє розширенню знань школярів про безмежний світ професій та формує позитивне ставлення до людей різних професій. Учасники зустрічі активно обговорили професії, які їм відомі чи подобаються, поділились своїми майбутніми планами, спостереженнями та враженнями від перегляду відеороликів профорієнтаційного спрямування.

Професійний успіх кожної людини започатковується і формується ще в дитинстві, ставлення до роботи виховується в родині через батьківський приклад. Престиж робітничих професій відроджується за рахунок реального стану регіонального ринку праці. А служба зайнятості лише допоможе вчасно зорієнтуватись, в якій саме галузі людина може проявити себе якнайкраще.

Прочитайте ще:

Залиште коментар