На ліквідацію пожежі на торфовищах спрямують ще 200 тис. грн. з резервного фонду

На ліквідацію пожежі на торфовищах спрямують ще 200 тис. грн. з резервного фонду

Ще майже 200 тис. грн із резервного фонду обласного бюджету спрямують на ліквідацію пожежі на торфовищах поблизу селища Ірдинь. Таке рішення ухвалили на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Ці кошти потрібні на придбання паливно-мастильних матеріалів, інформує прес-служба ОДА.

Торфовища горять із минулого понеділка. Рятувальникам вдалось оперативно зупинити поширення вогню та вже зменшити площу горіння майже наполовину. Спочатку вона становили понад 50 га. На місці надзвичайної ситуації цілодобово працюють рятувальні підрозділи.

20170926_151100Ліквідація пожежі на торфовищах проходить у надскладних умовах, – наголосив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Погода теж несприятлива. Щоденно рятувальники використовують близько 3 тонн пального, а тому потрібний додатковий ресурс для продовження робіт. Окрім спрямування ще одного «траншу» з резервного фонду обласного бюджету, ми звернемося до Білозірської ОТГ, Черкаської міської ради, а також суміжних районів – Городищенського та Смілянського. Окрім того, залучатимемо додаткову техніку. Лише спільними зусиллями здолаємо цю надзвичайну ситуацію”.

20170926_151012Нагадаємо, на територіях, що поблизу місця пожежі, рішенням комісії заборонили полювання та риболовлю.

Прочитайте ще:

Залиште коментар