На обласній нараді підбили підсумки роботи інтернатних навчальних закладів

На обласній нараді підбили підсумки роботи інтернатних навчальних закладів

На базі Канівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів 7 червня відбулася нарада-семінар за участю директорів інтернатних навчальних закладів щодо підсумків роботи у 2016-2017 навчальному році та організації літнього оздоровлення вихованців.

Відкрив нараду-семінар начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, який означив законодавчі нововведення щодо реформування системи закладів інтернатного типу. Також, звертаючись до присутніх, посадовець наголосив на необхідності модернізації навчально-виховного процесу шляхом запровадження інноваційних технологій, використання сучасних методик викладання. У цьому відношенні відзначив перспективність упровадження викладання основ робототехніки, що набуває все більшої популярності серед учнів в області.

Однією з нагальних проблем навчальних закладів є покращення матеріально-технічного забезпечення. Тому було наголошено на необхідності долучення до означеної роботи благодійних фондів, активізації участі у грантових проектах.

60384100Розвиток сучасної освіти неможливо уявити без обміну досвідом колег. Тому принагідно Валерій Вікторович закликав керівників навчальних закладів налагоджувати співпрацю з іноземними навчальними закладами, освітніми установами, зокрема щодо участі у міжнародних проектах та програмах.

Також значний акцент очільник освіти області зробив на налагодженні роботи з українськими військовими, які захищають Вітчизну на Сході. Оскільки  це має слугувати не тільки національно-патріотичному вихованню молодого покоління, але і продемонструє нашим захисникам, що вони боронять рідну землю за щасливе майбутнє дітей.

Про особливості оздоровчої кампанії 2017 року, охоплення організованим дозвіллям учнів інтернатних навчальних закладів області доповіла Олена Овчаренко.

У ході роботи наради її учасники активно долучилися до обговорення питань порядку денного та висловили свої пропозиції щодо розглянутої проблематики.

За інформацією управління освіти і науки облдержадміністрації

Залиште коментар