Прокуратура взяла під варту уманчанку, яка займалася збутом наркотиків

Прокуратура взяла під варту уманчанку, яка займалася збутом наркотиків

Уманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, зареєстрованому за фактом  незаконного придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконного збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, вчиненого повторно, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 307 КК України. Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили в Уманській місцевій прокуратурі.

Так, встановлено, що 31 травня 2017 року жителька міста Умань  незаконно збула чоловіку медичний шприц, ємністю 20 мл., заповнений по позначку 4 мл. рідиною коричневого кольору, яка згідно висновку судово-хімічної експертизи являється особливо-небезпечним наркотичним засобом, обіг якого  заборонено – концентрат з макової соломи (екстракційний опій). Крім того, дана громадянка у невстановлений слідством час придбала у невідомої особи пляшку, в якій знаходилася наркотична речовина, та  незаконно зберігала її при собі з метою подальшого збуту.

Завдяки вчасно вжитим діям Уманської місцевої прокуратури та Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області встановлено та затримано особу, яка скоїла злочин. Нею виявилася 51 – річна жителька міста Умань, якій у поточному році вже повідомлялося про підозру, у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 307, ч.3 ст. 307 та ч.1 ст. 311 КК України.

 01 червня 2017 року зловмисниці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 307 КК України.

Суд визнав обґрунтованою підозру та задоволив клопотання прокурора про обрання стосовно підозрюваної запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення суми застави в розмірі 84200 грн.

Наразі досудове розслідування триває.

Прочитайте ще:

Залиште коментар