На рахунок Фонду “Черкаси vs Covid-19” гроші надходять навіть з-за кордону

На рахунок Фонду “Черкаси vs Covid-19” гроші надходять навіть з-за кордону

У Черкасах успішно працює фонд «Черкаси проти коронавірусу-19», створений підприємцями для підтримки громади. За два тижні на його рахунок надійшло вже майже 3 млн грн. А днями навіть надійшло 532 долари від іноземних громадян.

Як повідомив голова фонду Владислав Пустовар, усього придбано за кошти та поставлено учасниками Фонду: 5374 захисних комбінезонів, 5000 респіраторів класу FFP2, 700 захисних екранів, 29 400 медичних масок, а також інше обладнання і медикаменти. Все придбане, по мірі доставки, щоденно передається в Черкаські лікарні.

Депутат Черкаської міської ради, підприємець Юрій Тренкін сьогодні передав у Другий Черкаський міський центр медико-санітарної допомоги захист для наших медиків (медичні комбінезони і санітарно-захисні екрани для обличчя) і експрес-тести на коронавірус. Усе це було прибрано за кошти, що надійшли до благодійного фонду «Черкаси проти COVID-19″.

«Дякую усім, хто долучається до підтримки фонду. Переконаний, що завдяки взаємопідтримці і самодисципліні жителям Черкас вдасться впоратися зі складною ситуацією, у якій ми на сьогодні опинилися», – говорить Юрій Тренкін.

А міський голова Черкас Анатолій Бондаренко разом із представниками компанії «Миронівський хлібопродукт» та благодійного фонду «МХП – громаді» сьогодні проінспектував Черкаську міську інфекційну лікарню та передав засоби захисту для медичних працівників.

– Спільно з благодійниками ми передали медикам велику партію захисних костюмів та інших заходів захисту для працівників лікарні. Медична установа, яка зараз тримає основний удар по боротьбі з коронавірусом, на сьогодні забезпечена всім необхідним. Колектив працює у штатному режимі, тримаючи епідеміологічну ситуацію під контролем. Тому ще раз дякую нашим медикам за роботу, а всім благодійникам – від звичайних людей до підприємців – за допомогу і підтримку. Впевнений, що разом ми якомога швидше здолаємо цю недугу в нашому місті, – зауважив Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар