На реалізацію екологічних проектів Черкащини виділили кошти

На реалізацію екологічних проектів Черкащини виділили кошти

3 десятки природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету, розглянули на засідання комісії з оцінки та конкурсного відбору Черкаської ОДА, повідомляє “Економіка сьогодення”.

Пріоритетними є саме ті проекти, що мають змістовну екологічну складову, покращення стану навколишнього середовища, передбачають природоохоронний ефект, а також мають найбільший відсоток співфінансування з місцевих бюджетів, повідомляють на сайті Черкаської ОДА.

Рішенням обласної ради передбачено, що 50 % загального обсягу коштів на природоохоронні заходи розподіляється відповідно до конкурсного відбору проектів та заходів на умовах співфінансування, де, частка місцевих бюджетів, за рішенням депутатського корпусу, має становити не менше 10 %. Загалом же на реалізацію проектів цього року передбачено 14 088,1 тис. грн.

Під час зібрання члени комісії заслухали заявників, котрі мали змогу презентувати подані ними проекти на конкурс, зокрема, з Уманщини, Звенигородщини, Черкаського району та ін. Поміж основних напрямків: відновлення гідрологічного режиму річок у районах області, реконструкція каналізаційних мереж, вирішення питання поводження з твердими побутовими відходами в селах та селищах, облаштування пунктів для безпритульних тварин та ін.

Чергове засідання комісії відбудеться на наступному тижні. Під час нього оголосять остаточні результати відбору проектів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар