На ремонт Смілянської ЦРЛ витратять 5,5 млн гривень

За рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку буде проведено капітальний ремонт Смілянської центральної районної лікарні ім.. Софії Бобринської. на це передбачено 5,5 млн гривень. Про це звітує на своїй сторінці у ФБ народний депутат від Черкащини Сергій Рудик.

«Крім погодження об’єктів на соцекономрозвиток Смілянського, Кам’янського й Черкаського районів, а також міст Сміла і Кам’янка, разом з колегами-депутатами погодили рішення щодо затвердження переліку об’єктів, які можуть буди профінансовані за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку( це те рішення, яке в червні ми проголосували на комісії з ДФРР при Мінрегіонбуді).
Ну що ж, у порівнянні з минулом роком Черкащина реабілітувала себе. Розподілено все до копієчки. Відрадно, що в межах мого округу в 2017 році ще буде зроблено:
– капремонт Смілянської ЦРЛ ім. Софії Бобринської (утеплення фасадів, заміна вікон та вхідних груп, проведення внутрішніх загальнобудівельних робіт та реконструкція електромережі) – майже 5,5 млн гривень;
– капремонт найбільшої спортивної зали Черкаської області, що в Смілянській школі № 7 – майже 1,4 млн гривень;
– встановлено 2 твердопаливні котли в Білозірській ЗОШ І-ІІІ ступенів –майже 1 млн гривень;
– встановлено 2 твердопаливні котли у Білозірській ЗОШ І ступеня –понад 570 тис. гривень;
– придбано обладнання для Білозірського ЦНАПу для виготовлення паспорта громадянина України в формі ID карти та біометричних закордонних паспортів – 344 тис. гривень;
– комплекс заходів із забезпечення сільського населення якісною питною водою, зокрема і в Лебедівці, що в Кам’янському районі (700 тис. гривень).
Також, хоча це і не мій виборчий округ, щиро радію за те, що пройшов проект реконструкції Черкаського обласного драмтеатру, який згорів ще в липні 2015-го.
Також очікуємо створення на базі лікарні ім. Т. Шевченка скринінгового центру «Здоров’я жінки» (3,6 млн грн) та забезпечення необхідним обладнанням інноваційних шкіл мого округу (Смілянський НВК № 3, Кам’янський еколого-економічний ліцей, Балаклеївська спеціалізована школа № 1 ім. Є. Гуглі та Червонослобідська ЗОШ № 1)», – написав Сергій Рудик.

Прочитайте ще:

Залиште коментар