Сільгосппідприємство Чигиринщини запросило на роботу безробітних

Сільгосппідприємство Чигиринщини запросило на роботу безробітних

Днями за ініціативи Чигиринського районного центру зайнятості відбувся масовий захід «День відкритих дверей у роботодавця» на одному з сільськогосподарських підприємств Чигиринщини – СТОВ «Дружба». Мета заходу – діалог роботодавця з шукачами роботи та презентація підприємства.

Про це повідомив Чигиринський РЦЗ.

У заході взяли участь директор СТОВ «Дружба» Налбандян Армен, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Чигиринського РЦЗ Новіцька Людмила та 15 осіб з числа безробітних.

Керівник СТОВ «Дружба» – презентував підприємство, розповів про діяльність, умови праці, специфіку роботи та основні вимоги до працівників.

В ході зустрічі учасники заходу мали можливість на власні очі побачити технологічні процеси сільськогосподарського виробництва, оглянути сучасну сільськогосподарську техніку, тваринницькі комплекси.

Проведений захід дозволив шукачам роботи ближче ознайомитися з діяльністю підприємства, отримати відповідь на питання, що їх цікавили, а підприємству зарекомендувати себе як одне з успішних на ринку праці Чигиринщини.

Прочитайте ще:

Залиште коментар