На роботу фізкабінетів у поліклініках Черкас треба 17 млн.грн

На роботу фізкабінетів у поліклініках Черкас треба 17 млн.грн

Питання закриття фізіотерапевтичного кабінету у дитячій поліклініці Черкас підняли на засіданні Черкаської міської ради. Із зверненням щодо необхідності збереження цього фізкабінету виступив депутат міської ради від ВО “Батьківщина” Олексій Мельник.

Керівник міської медицини Олег Стадник пояснив, що проблема полягає не лише у закритті одного фізіотерапевтичного кабінету, а у можливості функціонування у Черкасах усіх 12 фізкабінетів. Адже із квітня у державному бюджеті не передбачено коштів на роботу фізкабінетів.

“Щоб у 2020 році фізіотерапевтичні кабінети у Черкасах могли нормально працювати, потрібно у міському бюджеті передбачити на ці потреби 17 млн.грн, або вирішити, що вони переходять на госпрозрахунок. Щодо фізкабінету у другій дитячій поліклініці, то було дано відповідне доручення заступником міського голови Ігорем Волошиним, аби він відновив свою роботу. Тож цей фізкабінет має запрацювати вже сьогодні після обіду. У цьому мене запевнив головний лікар”, – сказав Олег Стадник.

Нагадаємо, що раніше міський голова Анатолій Бондаренко дав доручення департаменту охорони здоров’я та медичних послуг розробити програму фінансування фізкабінетів у Черкасах на 2020 рік.

Залиште коментар