У Ватутіному під судом мітингували родичі жертви фатальної ДТП

У Ватутіному під судом мітингували родичі жертви фатальної ДТП

У Ватутіному люди вийшли з мітингом під стіни місцевого суду. Вимагали чесного розгляду справи дворічної давнини щодо смертельного аварії. 8 липня 2018 року автівка на іноземній реєстрації збила Олександра Шевчука. Про це пишуть “Вісті Черкащини“. 

Чоловік їхав велосипедом на базар продавати городину. Ударом йому розтрощило череп. Хто був за кермом автівки, довго не могли встановити. В салоні тоді їхали чоловік з жінкою нібито в стані алкогольного сп’яніння. Свою провину перекладали один на одного. Проте слідство все ж дійшло висновку, що кермував саме чоловік. Він зараз в судових документах у статусі підозрюваного. Після першого підготовчого засідання його відпустили під домашній арешт. Перед цим сидів у СІЗО. Засідання відновилися після майже річної перерви. Родичі загиблого вважають це затягуванням процесу та просять чесного рішення.

-Мій син був порядною людиною та сім’янином. Виростив сина, – плаче мати загиблого Євгенія Шевчук. – Того рокового дня, о 5 ранку, вийшов з дому й потрапив під колеса автомобіля. Мені привезли дитину в поліетиленовому мішку. Винуватець тепер викручується. Провину визнає лише частково. Суд тягнеться вже 429 днів. Слова на засіданнях сказати не можу, бо не вважаюся потерпілою. Піднімаю руку, а до мене шикають.

Не задоволена жінка й діями поліцейських, до яких вона зверталася в день трагедії.

-Поліцейські зателефонували до мене й повідомили про те, що трапилося, – згадує Шевчук. – Сказали, аби йшла до відділку. Я бігла й впала, втративши свідомість. Перехожі відпоювали. Коли добралася, поліцейський сказав: «Не можу пустити вас у відділок і стільця не можу дати. Чекайте». Хіба не можна було по-людськи? Гірше, ніж до собаки до мене поставилися.

Під час мітингу до людей вийшов представник суду й вимагав припинити акцію. Попередив, що через це можуть перенести засідання. Втім, слухання все ж відбулося. Наступне призначать вже після новорічних свят. Друзі та рідні потерпілого чоловіка обіцяють привести ще більше людей, якщо винуватець буде на волі.

Залиште коментар