На ручне прибирання снігу на зупинках залучено близько 80 осіб – О. Мельник

На ручне прибирання снігу на зупинках залучено близько 80 осіб – О. Мельник

У Черкасах небайдужі жителі долучилися до прибирання міста від снігу.

Про це повідомив директор КП “ЧЕЛУАШ” Олексій Мельник.

“Справді нам допомагають небайдужі містяни, оскільки у підприємства наразі немає коштів, аби залучати приватників до прибирання, адже тендерні процедури затягнулися.
Місто поділено на сім округів, бо є у наявності саме така кількість тракторів. Прямо зараз закінчують розчищати 90% провулків: і великих, і маленьких. Люди трішки відпочивають, адже працюють вже 17-ту годину. Такий посилений режим роботи буде, поки не вийдемо з певної кризи, яка є зараз. Після того як знімемо сніг на дорогах, вже визначимося, коли робитимемо третю обробку за цю добу. На ручне прибирання вийшло 70-80 осіб, які працюють і на зупинках”, – зазначив Олексій Мельник.

Також керівник комунального підприємства прокоментував фото у мережі, на яких зображено, що снігоприбиральна техніка стоїть на території “ЧЕЛУАШу” і не задіяна.

“Я бачив ці фото. Тому акцентую увагу громадськості на тому, що наші працівники не залізні, теж мають хоча б трохи відпочивати. Техніка стояла максимум 30 хвилин, водії просто заїхали пообідати. Ми справді працюємо і робимо все, що у силах підприємства. Прошу поставитися з розумінням, хоча про складну ситуацію із матеріально-технічним забезпеченням КП я попереджав заздалегідь”, – повідомив Олексій Мельник.

Прочитайте ще:

Залиште коментар