На сьогодні ситуація в місті більш, ніж під контролем, – Бондаренко

На сьогодні ситуація в місті більш, ніж під контролем, – Бондаренко

У місці Черкаси на сьогодні на рахунку резервного фонду достатньо коштів, щоб купити необхідне обладнання для лікарень. Про це в коментарі «Прочерку» повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, реагуючи бажання його опонентів негайно скликати сесію для проведення рішень щодо перерозподілу коштів бюджету.

Про це інформує “Прочерк”.

– Давайте спершу зробимо один крок, а потім інший. Наобіцяти можна багато, проте може виникнути проблема, що купувати не буде в кого і чого. Бо кошти станом на сьогодні в достатній кількості є. І перші поставки замовлених препаратів з понеділка надійдуть. І не за бюджетні кошти, – зазначив Анатолій Бондаренко.

Зокрема, за його словами, допомагають медикам і благодійники. Надійдуть вже 200 захисних костюмів, які купив за свої кошти бізнесмен Андранік Казарян.

– І апаратів ШВЛ – штучної вентиляції легень – достатньо. 64 в місті і ще 20 в обласній лікарні. Та справа в тім, що може не бути такої кількості лікарів, щоб обслуговувати всі апарати. Водночас всі, пробачте, недополітики, стають зараз вірусологами, епідеміологами й ким там ще. Апарати ШВЛ на слуху, тому вони й говорять про це, не звертаючи уваги на інші проблеми. А мене турбує, окрім всього, наприклад, і довезення медиків на роботу. Бо я стою в центрі міста і бачу тролейбуси, що везуть 4-5 осіб. Це нераціональне використання коштів бюджету. Може краще наймати соціальне таксі. І про це треба говорити, а не лише про позачергові сесії, – емоційно зазначив міський голова.

Анатолій Бондаренко вкотре звернувся до громадян, щоб не піддавались маніпуляціям та паніці, а слухали насамперед заяви керівників штабів з ліквідації надзвичайних ситуацій та керівницю міської інфекційної лікарні, яка, вважає мер, є одним з найкращих фахівців галузі.

– Враховуючи, що ми раніше почали карантинні заходи, то будемо сподіватись, що в нас не буде хворих на коронавірус, а якщо будуть, то ми достойно вийдемо з цього випробування. Чиновників попрошу тримати емоції при собі, а лиш виключно подавати суху інформацію. Бо ситуація більш ніж під контролем, – сказав мер. – Все розроблено чітко по планах.

Залиште коментар