На шосту конференцію «Чигиринщина: історія і сьогодення» з’їхалися фахівці з 12 міст України

На шосту конференцію «Чигиринщина: історія і сьогодення» з’їхалися фахівці з 12 міст України

9 листопада 2017 р. в Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин» розпочала роботу VI науково-практична конференція «Чигиринщина: історія і сьогодення», присвячена підбиттю підсумків вивчення музейних збірок, писемних, археологічних, етнографічних джерел в історії Чигиринського краю.
Робота конференції відбуватиметься за такими тематичними напрямками: археологічні дослідження Чигиринщини, Чигиринщина у XVI-XXI ст.ст., історичні постаті України та Чигиринщина, культурна спадщина Чигиринщини, релігійне життя України та Чигиринщина, актуальні питання історії та сьогодення музейництва, пам’яткоохоронної справи, краєзнавства, музейні колекції. Про це повідомили в департаменті культури та звязків з громадськістю Черкасьої ОДА.
У роботі конференції беруть участь науковці заповідників та музеїв, викладачі, студенти, краєзнавці з міст Київ, Чугуїв, Переяслав-Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Кам’янка, Канів, Збараж, Львів, Дніпро, Запоріжжя, смт. Мирне та Вишнівець, які представляють 18 історико-культурних заповідників, музейних закладів та науково-дослідних установ, зокрема Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України, Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського НАН України, Інститут археології НАН України.
Науковці працюватимуть протягом двох днів. У доповідях та повідомленнях буде висвітлено нові матеріали досліджень, присвячених історії Чигиринщини, актуальні питання пам’яткоохоронної та музейної роботи.
Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику.

Прочитайте ще:

Залиште коментар