На Шполянщині біля Сигнаївки завершують ремонт дороги

На Шполянщині біля Сигнаївки завершують ремонт дороги

На автодорозі державного значення загального користування Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань завершуються роботи із поточного середнього ремонту на ділянці км 96+000 – км 98+000 біля села Сигнаївка Шполянського району (залізничний переїзд). Ремонтні роботи розпочалися наприкінці липня на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області та відповідно до постанови Кабінету міністрів України № 130-р від 06.02.2019 року.

Завершено роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття на двокілометровій ділянці автодороги Н-16. Розпочалися роботи із з укріплення узбіччя. Залишається влаштувати дорожню розмітку з холодного пластику та встановити нові дорожні знаки.

На цій ділянці автодороги влаштовано нижній шар основи дорожнього одягу із піщано-щебеневої суміші обробленої цементом та вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття.

Технічний нагляд за проведенням робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

изображение_viber_2019-08-28_14-28-44Автодорога Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань була побудовано у 80-х роках минулого століття. І з того часу, через постійне недофінансування автодорожньої галузі, капітальний ремонт автодороги не проводився. Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога Н-16 зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт.

За інформацією САД у Черкаській області.

Залиште коментар