На святкування іудейського нового року в Умань приїдуть понад 30 тисяч хасидів

На святкування іудейського нового року в Умань приїдуть понад 30 тисяч хасидів

З 20 по 21 вересня у місті Умань Черкаської області відбудеться щорічне святкування Нового року за іудейським календарем – Рош-га-Шана, з цієї нагоди до України прибудуть понад 30 тис. осіб з більш ніж 20 країн світу, інформує УНІАН.

Як повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України, про це йшлося сьогодні на зустрічі голови Нацполіції Сергія Князєва з представниками Держави Ізраїль на чолі з послом Еліавом Белоцерковскі з приводу забезпечення правопорядку під час паломництва до Умані. Князєв повідомив, що традиційно забезпечувати громадський порядок поліція буде разом з працівниками Національної гвардії. Цього року до гарантування публічної безпеки планується залучити близько 500 поліцейських, а також щонайменше 15 працівників поліції Держави Ізраїль.

Також в охороні громадського порядку буде задіяний новий підрозділ – тактична поліція, основним завданням якої є забезпечення правопорядку під час масових заходів. Як повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій, у період з 17 по 27 вересня в Умані буде розгорнуто зведений загін рятувальників у складі 92 осіб та 19 одиниць пожежно-рятувальної техніки, водолазне відділення, хімічна та піротехнічна групи.

Довідка. Щороку в Умані збираються прихильники іудейської течії хасидизму, оскільки тут, на єврейському кладовищі, похований Раббі Нахман із Брацлава (1772-1810) – засновник брацлавського (бресловського) хасидизму. Могила цадика – одна з найшанованіших святинь хасидів, місце щорічних масових паломництв

Залиште коментар