Посол України в Йорданії задоволений тим, як розвиваються Черкаси

Посол України в Йорданії задоволений тим, як розвиваються Черкаси

Про це Надзвичайний і Повноважний посол України в Йорданії Сергій Пасько розповів під час зустрічі з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком. У складі делегації, окрім дипломата,  до Черкас прибули представники провідних засобів масової інформації Йорданії.

На початку зустрічі Анатолій Бондаренко зазначив, що давно знає Сергія Паська, як надзвичайно відповідальну людину з активною громадянською позицією. Свого часу він був Народним депутатом і балотувався по Черкаській області.

Сергій Пасько також зізнався, що на Черкащині почувається як удома і його дуже порадували ті зміни, що відбуваються в нашому місті та Україні в цілому.

“Я дуже радий, що саме ви очолюєте місто, – зазначив він, звертаючись до міського голови. – Ми бачимо, що робиться дуже багато. Особливо радують дороги. Дякуємо за гарну зустріч. Нашим друзям дуже сподобалося, що на флагштоці перед міською радою майорить прапор Йорданії”.

Сергій Пасько наголосив, що Черкащина – це серце України. Тому він вирішив показати її представникам делегації. Після  Черкас, вони відвідають село Шевченкове, Будище та Умань.

В Йорданії особливе ставлення до Тараса Шевченка. В столиці Королівства – Аммані ім’ям великого українського поета названа  вулиця, на якій розташоване посольство України. Є також дві меморіальні дошки та парк українсько-йорданської дружби. Представлена Україна і в історичних книгах, що видаються в Йорданії.

У складі делегації присутній автор однієї з них – «Посли світу говорять з Амману» – йорданський журналіст, письменник, історик, член Спілки письменників та літераторів Йорданії Омар Армуті. У його книзі нашій державі присвячений цілий розділ.

“Україна – дуже велична і красива країна. Ми з великою повагою ставимося до вас. Ваше посольство багато робить для укріплення дружби між Україною та Йорданією. Я пропоную і в місті-побратимі Черкас Мадабі назвати вулицю чи парк ім’ям Тараса Шевченка, щоб люди більше знали про культуру України”, – зазначив Омар Армуті.

Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері. Представники делегації багато розповіли журналістам про свою країну. Зокрема, про те що король Йорданії гарантував журналістам свободу слова, що в їхній країні мирно вживаються мусульмани, християни та представники інших віросповідань, а король країни Абдула ІІ є нащадком пророка Мухаммеда в 43 поколінні й користується дуже великою повагою народу.

SAMSUNG CSC

Сергій Пасько також повідомив, що запросив губернатора Черкащини Юрія Ткаченка та міського голову Анатолія Бондаренка здійснити візит у відповідь до Йорданії, та, зокрема, до міста Мадаба, що є побратимом Черкас.

Залиште коментар