На Свято знань Верхняцький НВК отримав новітній кабінет природничо-математичних дисциплін

На Свято знань Верхняцький НВК отримав новітній кабінет природничо-математичних дисциплін

Верхняцький НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей» Христинівської районної ради зустрів першовересень 2017 року не тільки у статусі ювіляра, – школа святкує свою 30-у річницю створення – але й у статусі інноваційного навчального закладу, адже з-поміж 29 шкіл-переможців конкурсу бере участь в обласній цільовій програмі «Інноваційні школи Черкащини». Про це повідомив начальник управління освіти та науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський у своєму дописі на ФБ.

Привітати учнів, педагогічний колектив, батьків та громадськість селища зі святом завітали голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, народний депутат України Антон Яценко, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна, голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк, батьківська громадськість, ветерани АТО, підприємці, які долучилися до підготовки навчального закладу до початку навчального процесу.
Звертаючись до присутніх, Юрій Ткаченко відзначив, що сьогоднішнє покоління молодих українців заслуговує на здобуття сучасної освіти в сучасних навчальних закладах. Також Юрій Олегович наголосив на необхідності забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти, а відкриття інноваційного навчального закладу в селищі Верхнячка якраз надасть таку можливість дітворі з сільської місцевості.
Гості завітали не з порожніми руками: принагідно очільник області вручив директору ліцею сертифікат на придбання кабінетів природничо-математичних дисциплін. Голові райдержадміністрації Юрій Ткаченко вручив ключі від новенького шкільного автобусу, за допомогою якого діти та педагоги з віддалених населених пунктів матимуть змогу добиратися до свого навчального закладу.


До привітань також долучився Антон Яценко, який пообіцяв і надалі сприяти розвитку та створенню соціально-значущих об’єктів регіону.
Слово також мали батьки, педагоги.
Мистецьким доповненням заходу стали виступи художньої самодіяльності школи.
Самим хвилюючим моментом заходу став дзвін шкільного дзвоника, що символічно ознаменував початок нового навчального року, який у школі цьогоріч став першим для 26 учнів.
У рамках заходу гості мали нагоду оглянути по-дизайнерськи оформлене навчальне приміщення школи, сучасне мультимедійне обладнання, що допоможе здобувачам знань отримати сучасну якісну освіту.

Прочитайте ще:

Залиште коментар